Piaski24
Wiadomości

KGW ze Strzelec Małych zadebiutowało w Jarocinie i stanęło na podium

Debiutancki start Koła Gospodyń Wiejskich ze Strzelec Małych w Igrzyskach KGW w Jarocinie zakończył się II miejscem.

26 czerwca 2026·1 MIN·0 WYŚWIETLEŃ
KGW ze Strzelec Małych zadebiutowało w Jarocinie i stanęło na podium

Koło Gospodyń Wiejskich ze Strzelec Małych po raz pierwszy wzięło udział w Igrzyskach KGW w Jarocinie i od razu odniosło sukces – panie zajęły drugie miejsce w kategorii przygotowania i prezentacji stoiska.

KGW ze Strzelec Małych zaprezentowało się również podczas Sejmiku Regionalnego w Miejskiej Górce, gdzie wraz z innymi kołami z powiatu rawickiego i gostyńskiego przygotowało tradycyjne potrawy regionalne. Stoisko z regionalnymi specjałami uświetniło spotkanie i towarzyszące mu dyskusje zaproszonych gości.

Na podstawie: Gmina Piaski (wlkp)

Galeria zdjęć

4 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.

AD
Administrator
Redaktor Piaski24

Polecane