Uczniowie klasy 4c z wizytą w CKiB
Uczniowie klasy 4c spotkali się w Centrum Kultury i Biblioteki, by porozmawiać o planach, celach i marzeniach.
26 czerwca 2026·1 MIN·0 WYŚWIETLEŃ

W CKiB odbyło się spotkanie z uczniami klasy 4c. Tematem były plany, cele i marzenia – a różowe okulary wręczone uczniom mają im o tym przypominać na co dzień.
Na podstawie: CKiB Coolturka Piaski